Oferta

Witaj na mojej stronie oferującej usługi ilustracji cyfrowych! Specjalizuję się w tworzeniu pięknych i angażujących ilustracji do książek dla dzieci, a także oferuję ręcznie malowane ilustracje wodnymi farbami na zamówienie. Dodatkowo, oferuję usługi projektowania graficznego, ze szczególnym naciskiem na branding, logotypy i projektowanie okładek książek.


Ilustracje

Moje ilustracje są tworzone z dbałością o szczegóły. Uchwycą istotę Twojej historii i ożywią ją w sposób zarówno urzekający, jak i zapadający w pamięć. Bez względu na to, czy szukasz stylu pełnego fantazji i zabawy, czy czegoś bardziej realistycznego i szczegółowego, mogę współpracować z Tobą, aby stworzyć idealne ilustracje dla Twojego projektu.


Projektowanie graficzne

Oprócz usług ilustracyjnych oferuję również usługi projektowania graficznego, które pomogą Ci stworzyć silną i zapadającą w pamięć tożsamość marki. Od logotypów po okładki książek, mogę współpracować z Tobą, aby stworzyć projekty, które są zarówno wizualnie zachwycające, jak i skuteczne w przekazywaniu Twojej wiadomości.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami lub chcesz omówić projekt, nie wahaj się skontaktować ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przedstawię Ci wycenę Twojego projektu. Dziękuję za zainteresowanie moimi usługami i czekam na współpracę z Tobą!

Często zadawane pytania

Jakie usługi oferujesz?

Jestem ilustratorką książek dla dzieci, projektantką graficzną i tworzę ręcznie malowane ilustracje akwarelowe. Projektuję również loga i okładki książek.

Czy możesz zilustrować moją książkę dla dzieci?

Tak, specjalizuję się w ilustrowaniu książek dla dzieci. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swój projekt i wycenę.

Jakie style i techniki ilustracji stosujesz?

Stosuję wiele stylów i technik, w tym akwarelę, cyfrowe i media mieszane. Mogę pomóc Ci wybrać najlepszy styl dla Twojego projektu.

Ile kosztuje wynajęcie ilustratora?

Koszt wynajęcia ilustratora zależy od projektu i doświadczenia ilustratora. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swój projekt i wycenę.

Jakie rodzaje wydruków oferujesz w swoim sklepie Etsy?

Oferuję wydruki moich oryginalnych prac, głównie ilustracji akwarelowych w rozmiarze A4.

All images © Maria Kowalczyk 2023